VABILO NA PREDAVANJE

Vabimo vas na predavanje z naslovom »Kaj je pametno svetovati našim otrokom o izbiri šole in poklica?«

Kdaj? V PONEDELJEK, 12.3.2018, OB 17.00 Kje? AVLA OŠ DOBROVA

V katero smer se razvijajo poklici in delo? Zakaj je ključno, da mladi raziskujejo: kaj me veseli, kaj dobro delam in kaj okolje potrebuje? Katere so napake, ki jih delamo (dobronamerni) odrasli pri usmerjanju mladih? Zakaj ni več dovolj, da mladi hodijo v šolo, temveč je za njihov uspeh pomembno še kaj drugega? In zakaj je delati v proizvodnji lahko bolj kul kot biti za računalnikom? O vsem tem na dinamičnem predavanju o prihodnosti dela in poklicev.

V razmislek pred predavanjem: članek

O predavateljici: Mag. Edita Krajnović je direktorica v podjetju Mediade, marketing, komunikacije, razvoj. Je soustanoviteljica družbenega projekta Inženirke in inženirji bomo!, ki mlade navdušuje za inženirstvo in inovativnost. Poklicno pot je začela v akademskem okolju in se kasneje brusila kot managerka v poslovni praksi. Za izvirno publikacijo Podjetniki v podjetju©, namenjeno razvoju kulture inovativnosti in talentov, je v soavtorstvu leta 2006 prejela bronasto priznanje GZS OZ Ljubljana za inovacijo. Kot vodja metodologije Zlata nit: izbor zaposlovalca leta in Gazela: izbor najboljših med najhitreje rastočimi podjetji raziskuje značilnosti rastočih organizacij. Kot mama, sodelujoča v Svetu staršev OŠ Dobrova je bila med pobudniki dogodka Dan na Dobrovi. Sodelovala je tudi v delovni skupini za razvoj vrednot na OŠ Dobrova.

VABLJENI!