Akcija Pobirajmo star papir

V vsakem letnem času je prav, da se spomnimo na naše največje naravno bogastvo – gozdove, ki so pljuča naše Slovenije in celotnega planeta. Če poznamo podatek, da že nekaj deset kilogramov odpadnega papirja reši eno smreko, potem vemo, da lahko z malo truda naredimo veliko. Naj bo zato tudi naša akcija zbiranja odpadnega papirja majhno, a izjemno pomembno darilo za zeleno Slovenijo.

Akcijo zbiranja starega papirja bomo na šoli izvedli od TORKA do ČETRTKA (20. – 22. 10. 2015). Kontejner bo pred ŠOLO postavljen od TORKA od 8.00 ure do ČETRTKA do 13.00 ure. Sredstva bodo namenjena učencem 6. razreda za ZIMSKO ŠOLO V NARAVI.

Spoštovani občani! Kot vidite, boste z odpadnim papirjem pomagali vsaj 2–krat. Prvič, naši prelepi Sloveniji, da ostane čimbolj čista in zdrava, in drugič, učencem, da se bodo lažje udeležili Zimske šole v naravi.

Hvala v imenu vseh! ravnatelj Viljem Kovačič