VABILO ZA STARŠE NA PREDAVANJE

Vabimo Vas na predavanje DOSLEDNOST IN POSTAVLJANJE MEJA, ki bo v sredo, 18. 1. 2017, ob 18.00, v avli OŠ Dobrova. Dr. Sebastjan Kristovič je doktoriral iz področja logoterapije na interdisciplinarnem doktorskem študijskem programu; je direktor Mednarodnega inštituta za psihoterapijo in uporabno psihologijo, v okviru katerega deluje tudi Svetovalno-terapevtski center za družine, pare in posameznike, in profesor na dveh fakultetah v Ljubljani in Novi Gorici. Že več let po vsej Sloveniji predava za različne ciljne skupine s področja vzgoje, duševnega zdravja, odnosov in transparentne komunikacije – za profesorje, učitelje, vzgojitelje, starše.

Teme, ki jih obravnava na predavanju: - kako otroka vzgojiti v samostojno in odgovorno osebo, - skupna naloga šole in staršev, - vzgoja za vrednote, - kako proti apatiji in dolgčasu, - smislu in cilju vzgoje, - škodljivi vplivi računalnika in televizije ter posledice na razvoj otroka oz. mladostnika; vzroki in odprava le-teh, - pomembnost postavljanja meja; kako postaviti otroku meje, vzgojna doslednost, - samospoštovanje, samopodoba, samozavest, - vztrajnost in prenašanje porazov, - brezciljnost, naveličanost in bivanjska praznina, - odnos in komunikacija,…

Vabljeni!