OBVESTILO OBČINE O PREVOZU ŠOLSKEGA AVTOBUSA IZ STRANSKE VASI

Zaradi gradnje kanalizacije v Stranski vasi, bo vstopno mesto na šolski avtobus nespremenjeno.

Spremeni se le smer dostopa avtobusa do Stranske vasi, ki bo v času izvajanja del in cestne zapore iz smeri Šujica.

Obvoz bo potekal po lokalni cesti od priključka na regionalni cesti R3 Ljubljana – Ljubljanica na Šujici pri hišni številki Šujica 22, po lokalni cesti  LC 567234-R3-Anžon, Šujica 87, po lokalni cesti LC  067061-Stranska vas-Gabrje, in po  lokalni cesti LC 213051-Podutik-Dobrova. Pot se podaljša za približno 1,5 km, kar bi lahko podaljšalo čas potovanja do 5 minut. Prav tako se bodo posledično pri ostalih relacijah šolskega avtobusa zgodile nekaj minutne zamude.

O spremembah nas bo Občina sproti obveščala.

Slika obvoza avtobusa
Peš dostop za Stanska vas 1, 1 A in 1 B preko dvorišča pri hišni številki Stranska vas 13 (Prevc)