Čestitke veselošolcem!

Tudi letos smo z našimi veselošolci raziskovali zanimive teme. Spoznavali smo orhideje in mesojede rastline, različne vrste laboratorijev, sladkor, se ukvarjali s spominom, spoznali zanimivo življenjsko zgodbo Roalda Dahla, razmišljali o bogastvu, pa še bi lahko naštevali. Vesela šola nam je vsak mesec ponudila nove zanimive teme, 8. marca pa so veselošolci svoje znanje lahko tudi preizkusili na šolskem tekmovanju.

Iskreno čestitamo vsem: posebej tistim, ki se jim je uspelo uvrstiti na državno tekmovanje, prav tako pa tudi učencem, ki so dosegli bronasta priznanja in vsem, ki so le sodelovali. Največ šteje znanje, ki smo ga pridobili, zato so prav vsi zmagovalci:-)

Učenci, ki so dosegli bronasto priznanje: 4. razred: David Alič Ana Lampret Nik Lango Urban Perko Gaber Sečnik Brina Šerbec Jaka Ciuha Mrak Karin Košir Tjaša Urbančič Patrik Pelcl

6. razred: Klara Tomc

7. razred: Špela Alič Nina Smole