Tehniški dan - 9. razred - OBVESTILO

Spoštovani starši in devetošolci! V četrtek, 22.10.2015, bo za učence 9.a razreda organiziran tehniški dan, v četrtek, 5.11.2015, pa za učence 9.b razreda. Učenci bodo obiskali CIPS - Center za informiranje in poklicno svetovanje in podjetje Konstrukcije Schwarzmann d.o.o. v Polhovem Gradcu.

CIPS deluje v okviru Zavoda Republike Slovenije za zaposlovanje in je središče, kjer se lahko mladi informirajo o svetu dela, pomoči pri različnih oblikah izobraževanja in zaposlovanja ter s štipendiranjem. Učenci bodo lahko poiskali najrazličnejše informacije o srednjih šolah in poklicih. Imeli bodo možnost, da si s pomočjo testa na računalniku pomagajo najti primerno šolo oziroma poklic zase. V podjetju Konstrukcije Schwarzmann si bodo lahko ogledali različne poklice. Odhod avtobusa izpred šole ob 8.20, predviden prihod v šolo ob 12.35.