Prvi šolski dan za učence od 2. do 9. razreda

V četrtek, 1. 9. 2022, se do 8.20 vsi učenci zberete pred vhodom v šolo, kjer vas bodo pričakali razredniki in boste skupaj z njimi odšli v šolsko telovadnico.

• Učenci 2. in 3. razreda boste imeli pouk po četrtkovem urniku, za vse prijavljene učence bo zagotovljeno podaljšano bivanje.
  • Učenci od 4. do 9. razreda boste imeli prvi dve uri razredni uri, nato pouk po četrtkovem urniku.

Za prijavljene učence 4. in 5. razreda bo prav tako zagotovljeno podaljšano bivanje.

S seboj prinesite potrebščine po četrtkovem urniku.

Vsi obroki prehrane bodo zagotovljeni že prvi šolski dan.

V popoldanskem času bo šolski avtobus vozil po voznem redu.

Starši učencev od 2. do 4. razreda, ki svojih otrok še niste prijavili v podaljšano bivanje, bi pa želeli, da so vanj vključeni, prosim, izpolnite prijavnico, ki jo bodo otroci prinesli prvi šolski dan domov. Izpolnjeno prijavnico naj otrok vrne razredničarki do petka, 2. 9. 2022.