<< Nazaj na seznam objav
04/04/2024
Knjižna čajanka

Letos nekoliko pozno, pa vendarle… V četrtek, 4. 4. 2024, smo starše prvošolcev povabili na že tradicionalno knjižno čajanko v našo knjižnico. Ob čaju in piškotih smo se pogovarjali o tem, kako pomembno je, da si starši vzamemo čas za to, da beremo otrokom, predstavili pa smo tudi novejše knjige, ki si zaslužijo posebno pozornost.

Svojo čajanko so imeli tudi otroci v razredu z učiteljicama Barbaro Burjak in Petro Šibelja Gorše. Poslušali so pravljico, nato pa ob zaključku za starše pripravili presenečenje – kar dve dramski predstavi. Kot vidimo, se med našimi učenci skriva veliko igralskih talentov, ki so nas s svojim nastopom prijetno presenetili.

Upamo, da s takimi dogodki še bolj utrjujemo prepričanje, kako je branje pomembno in koliko lepega nam skupni dogodki ob knjigah lahko prinesejo.

Zvonka Španger