NA TEKMOVANJU ŠKL MED DVEMA OGNJEMA

V soboto, 25. 11. 2017, je na naši šoli v športni dvorani potekalo tekmovanje ŠKL MED DVEMA OGNJEMA. Sodelovalo je šest osnovnih šol z ekipami različnih starosti. Tekmovali smo v konkurenci prvih in drugih razredov, kjer so tekmovale štiri ekipe. Med tretjimi in četrtimi razredi je bila največja konkurenca, saj je med seboj tekmovalo šest ekip, med petimi in šestimi razredi pa se je tekmovanja udeležilo pet ekip. V konkurenci 1. in 2. razredov je ekipa naše šole osvojila odlično 1. mesto. V konkurenci 3. in 4. razredov je ekipa Dobrova 2 osvojila odlično 3. mesto, ekipa Dobrova 1 pa 4. mesto. Med 5. in 6. razredi se je ekipa naše šole Dobrova 1 uvrstila na 4. mesto, ekipa Dobrova 2 pa na 5. mesto. Vsem tekmovalcem in mentorjem ČESTITAMO za sodelovanje in dosežen uspeh!