MAGIC WORD »FAIR PLAY«

Naša šola že drugič sodeluje v mednarodnem projektu. Prvič smo dve leti sodelovali s petimi evropskimi šolami, preko organizacije COMENIUS. Zdajšnje dvoletno sodelovanje pa je pod okriljem ERASMUS+. Projekt se imenuje MAGIC WORD » FAIR PLAY«. K sodelovanju nas je povabila grška šola iz Acharnesa, s katero smo sodelovali že v projektu HEALTHY EUROPEAN CITIZEN.

Koordinator mednarodnega projekta je turški Ankara Milli Egitim Mudurlungu, Zavod za šolstvo iz Ankare. Partnerice projekta pa so:

- I.C.Federico II di Svevia, Mascalucia, Sicilija, Italija - CFI Gabriel Perez Carcel, Murcia, Španija - 14th Primary school of Acharnes, Grčija - Osnovna šola Dobrova, Slovenija - Mithatpasa Ilkokulu, Ankara, Turčija