KOT DA NI ŽE DOVOLJ MOKRO – učenci 4. in 5. razreda v Atlantisu

8. oktober je bil prav lep deževen jesenski dan. Za učence 4. in 5. razreda pa še malo premalo moker, zato smo se namenili na športni dan v vodno mesto Atlantis.

Po jutranji šolski malici smo se z Delić toursom zapeljali do BTC-ja. Seveda je bilo na začetku potrebno nekaj potrpežljivosti, da smo se razdelili v skupine, si nadeli zapestnice za bazen in si oblekli kopalke. Po kratkem preverjanju znanja plavanja so se vodne aktivnosti začele. Učenci so se lahko poskušali v vodni odbojki, vaterpolu, spuščanju po toboganu in plavanju tako in drugače. Tudi v parno kabino so se nekateri podali in kmalu ugotovili, da tu ni dolgo za zdržati. Skratka, dve uri vodnih užitkov sta bili hitro naokoli. Pa ravno prav, saj je bil že čas za kosilo in nadomestitev potrošene energije.

športni pedagog: Branko Bizjak WP 20151008 004